Aktualna pozycja: HomeCentrum wiedzy Doswiadczenie

DOŚWIADCZENIE

Dostarczamy konkretne rozwiązania. Zamiast teoretycznych analiz oferujemy pomoc, która umożliwi rozwiązanie problemu, zawarcie transakcji lub wygranie sporu. Poniżej lista wybranych projektów, w których z sukcesem doradzaliśmy, łącząc wiedzę z zakresu prawa i podatków.

DOŚWIADCZENIE

Luty 2018
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Postępowanie restrukturyzacyjne z udziałem prawników KSP zakończone sukcesem

Prawnicy KSP brali udział w procesie restrukturyzacyjnym zakończonym prawomocnym postanowieniem sądu o zatwierdzeniu układu. Postępowanie restrukturyzacyjne było jednym z pierwszych na Śląsku obejmujących jedynie część wierzytelności oraz konwersję wierzytelności na akcję podmiotu objętego restrukturyzacją. Kwota skonwertowanych wierzytelności przekroczyła 125 mln złotych.

Styczeń 2018
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Rewolucyjne zmiany w CIT, split payment i II pakiet innowacyjny, czyli co czeka podatników w 2018 r. – prowadzimy cykl szkoleń

Dla naszych klientów prowadzimy szkolenia dotyczące przepisów uszczelniających system podatkowy w  zakresie podatku CIT i VAT, które weszły lub wejdą w życie w 2018 r. Celem szkoleń jest przedstawienie zmian oraz ich wpływu na prowadzoną działalność gospodarczą oraz umożliwienie przygotowania się na nie. Przykładowo, wprowadzenie mechanizmu podzielonej płatności w VAT (split payment), w założeniach dobrowolnego, może jednak od wszystkich podatników VAT wymagać odpowiedniego dostosowania systemów finansowo-księgowych. Z kolei II pakiet innowacyjny daje nowe możliwości skorzystania z ulgi badawczo-rozwojowej, dotychczas w praktyce dostępnej tylko dla nielicznych podatników. Podczas szkoleń na przykładach omawiamy praktyczne konsekwencje wprowadzanych zmian.

© 2016 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności