Aktualna pozycja: HomeBlog o prawie
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Bitcoin a wolność gospodarcza

Zapraszam na konferencję naukową dotyczącą bitcoin: „Bitcoin a wolność gospodarcza” organizowaną przez profesora Leszka Dziawgo, kierownika Katedry Zarządzania Finansami na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu 19 kwietnia 2013 r. Będę miał przyjemność wystąpić jako prelegent podczas tej konferencji i postaram się omówić wątpliwości natury prawnej związane z wirtualną walutą. Szczegóły znajdą Państwo pod adresem http://www.sknpnt.umk.pl/bitcoin/

1 komentujących
Adam Roszyk22 / 04 / 2013

Niezmiernie miło nam poinformować, że konferencja „Bitcoin a wolność gospodarcza” zorganizowana 19 kwietnia 2013r. na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika Toruniu zakończyła się olbrzymim sukcesem. Liczba uczestników oraz ich aktywność przerosła zdaje się najśmielsze oczekiwania organizatorów. W konferencji wzięli udział przedsiębiorcy, inwestorzy, ekonomiści, prawnicy, przedstawiciele administracji państwowej i organizacji pozarządowych. Wydarzenie odwiedzili zainteresowani z Polski i z Europy.

Ze względu na ograniczenia organizacyjne, udało się jedynie pobieżnie omówić najistotniejsze problemy prawne związane z bitcoin. Osoby zainteresowane tematem zapraszamy do kontaktu oraz dyskusji na blogu.
Pod poniższym adresem znajdą Państwo relacje i materiały z konferencji:

http://satoshi.pl/2013/04/20/konferencja-bitcoin-umk-w-toruniu-odniosla-ogromny-sukces/

ODPOWIEDZ
ZOSTAW ODPOWIEDŹ NA KOMENTARZ
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności