Aktualna pozycja: HomeCentrum wiedzy

DOŚWIADCZENIE

Dostarczamy konkretne rozwiązania. Zamiast teoretycznych analiz oferujemy pomoc, która umożliwi rozwiązanie problemu, zawarcie transakcji lub wygranie sporu. Poniżej lista wybranych projektów, w których z sukcesem doradzaliśmy, łącząc wiedzę z zakresu prawa i podatków.

DOŚWIADCZENIE

Luty 2016
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

KSP skutecznie zabezpiecza interesy klienta z branży paliw opałowych w trakcie toczącego się postępowania podatkowego i sądowo-administracyjnego

W prowadzonym przez organy celne postępowaniu podatkowym w przedmiocie stosowania preferencyjnych stawek podatku akcyzowego Kancelaria pomogła skutecznie zabezpieczyć interesy klienta działającemu w branży paliw opałowych. Pomimo wydania przez Izbę Celną decyzji wymiarowych na kwotę ponad 250 tys. zł, postępowanie egzekucyjne w administracji zostało trwale wstrzymane bez uszczerbku dla płynności finansowej klienta do czasu uzyskania korzystnego rozstrzygnięcia przed sądem administracyjnym. W drodze negocjacji z Urzędem Celnym doprowadzono do udzielenia ulgi podatkowej, a po korzystnym zakończeniu postępowania przed sądem administracyjnym – do umorzenia wszystkich postępowań przeciwko klientowi.

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności