Aktualna pozycja: HomeCentrum wiedzy

DOŚWIADCZENIE

Dostarczamy konkretne rozwiązania. Zamiast teoretycznych analiz oferujemy pomoc, która umożliwi rozwiązanie problemu, zawarcie transakcji lub wygranie sporu. Poniżej lista wybranych projektów, w których z sukcesem doradzaliśmy, łącząc wiedzę z zakresu prawa i podatków.

DOŚWIADCZENIE

Styczeń 2010
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Obsługa prawna i podatkowa grupy kapitałowej opartej o finansowanie właścicielskie („Private Equity”) zza granicy oraz kredyty i pożyczki z sektora bankowego oraz funduszy inwestycyjnych na wszystkich etapach realizacji podejmowanych przez grupę przedsięwzięć.

Kancelaria KSP brała aktywny udział w procesie inwestycyjnym w takich obszarach jak konstrukcja struktury grupy kapitałowej, badanie stanu prawnego potencjalnych nieruchomości przed ich zakupem, bieżącej obsłudze spółek celowych dedykowanych do realizacji poszczególnych projektów, optymalizacji obciążeń podatkowych, modelowaniu optymalnych rozwiązań zmierzających do konsolidacji nieruchomości oraz zmiany struktury właścicielskiej, optymalizacji rozliczeń pomiędzy inwestorami, planowaniu rozwiązań zmierzających do wyjścia z inwestycji, itp. 

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności