Aktualna pozycja: HomeCentrum wiedzy

DOŚWIADCZENIE

Dostarczamy konkretne rozwiązania. Zamiast teoretycznych analiz oferujemy pomoc, która umożliwi rozwiązanie problemu, zawarcie transakcji lub wygranie sporu. Poniżej lista wybranych projektów, w których z sukcesem doradzaliśmy, łącząc wiedzę z zakresu prawa i podatków.

DOŚWIADCZENIE

Styczeń 2018
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Rewolucyjne zmiany w CIT, split payment i II pakiet innowacyjny, czyli co czeka podatników w 2018 r. – prowadzimy cykl szkoleń

Dla naszych klientów prowadzimy szkolenia dotyczące przepisów uszczelniających system podatkowy w  zakresie podatku CIT i VAT, które weszły lub wejdą w życie w 2018 r. Celem szkoleń jest przedstawienie zmian oraz ich wpływu na prowadzoną działalność gospodarczą oraz umożliwienie przygotowania się na nie. Przykładowo, wprowadzenie mechanizmu podzielonej płatności w VAT (split payment), w założeniach dobrowolnego, może jednak od wszystkich podatników VAT wymagać odpowiedniego dostosowania systemów finansowo-księgowych. Z kolei II pakiet innowacyjny daje nowe możliwości skorzystania z ulgi badawczo-rozwojowej, dotychczas w praktyce dostępnej tylko dla nielicznych podatników. Podczas szkoleń na przykładach omawiamy praktyczne konsekwencje wprowadzanych zmian.

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności