Aktualna pozycja: HomeCentrum wiedzy

DOŚWIADCZENIE

Dostarczamy konkretne rozwiązania. Zamiast teoretycznych analiz oferujemy pomoc, która umożliwi rozwiązanie problemu, zawarcie transakcji lub wygranie sporu. Poniżej lista wybranych projektów, w których z sukcesem doradzaliśmy, łącząc wiedzę z zakresu prawa i podatków.

DOŚWIADCZENIE

Listopad 2018
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Kompleksowe doradztwo przy inwestycji dotyczącej obiektu przemysłowego w formie BTS

KSP doradzała amerykańskiej korporacji, liderowi automatyki przemysłowej w zawarciu długoterminowej umowy najmu obiektu BTS w Katowicach.

 

W ramach projektu nasi doradcy zajmowali się strukturyzowaniem transakcji oraz przygotowali raport due diligence nieruchomości, a także doradzali w kwestiach środowiskowych. Zespół podatkowy doradzał z kolei w kwestii uzyskania wsparcia dla nowego projektu (zwolnienie z podatku) oraz przygotował opinię prawną na temat przygotowanej przez polski rząd regulacji, dotyczącej wspierania nowych inwestycji i jej możliwego wpływu na planowaną inwestycję naszego klienta. KSP podjęła także współpracę z samorządami lokalnymi w celu ustalenia kwestii dotyczących rozwoju infrastruktury miejskiej na terenie i w otoczeniu planowanego projektu. Łączna wartość inwestycji wynosi ok. 16 milionów euro.

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności