Aktualna pozycja: HomeKariera Oferty pracy

Do współpracy zapraszamy osoby mające ambicję współtworzenia najlepszej na Śląsku kancelarii prawniczej. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

DOśWIADCZONY KONSULTANT DO DZIAłU DORADZTWA PODATKOWEGO

ROZWIŃ ŻAGLE Z KSP! APLIKUJ!

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów doradczych z zakresu doradztwa w zakresie podatków CIT i/lub VAT
  • nadzór nad rozliczeniami podatkowymi spółek, przeprowadzanie przeglądów podatkowych, udział
    w postępowaniach podatkowych
  • przygotowywanie opinii prawnych oraz dokumentacji z zakresu prawa podatkowego w języku polskim
    i angielskim
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego, udział w spotkaniach z klientami, opiniowanie umów handlowych pod kątem podatkowym
  • stały rozwój wiedzy merytorycznej i umiejętności biznesowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • 3, 4-letniego doświadczenia w dziedzinie doradztwa podatkowego
  • zdolności analitycznych, w tym zarządzania projektami
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów

Dodatkowym atutem będą:

  • kwalifikacje doradcy podatkowego
  • doświadczenie w projektach typu przeglądy podatkowe lub due diligence

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki i stabilne zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną
  • stały rozwój zawodowy i szkolenia na najwyższym poziomie
  • ambitne projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych
  • nowoczesne narzędzia pracy w biurze o wysokim standardzie
  • szeroki dostęp do wiedzy i know how
  • publikowanie artykułów na łamach najpoczytniejszych periodyków oraz portali internetowych

Osoby zainteresowane pracą w KSP Legal & Tax Advice, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w j. angielskim na adres: rekrutacja@ksplegal.pl z dopiskiem „Senior – dział doradztwa podatkowego”. Wybrane kandydatki i kandydatów zaprosimy na rozmowy z partnerami KSP. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.  KLAUZULA INFORMACYJNA