Aktualna pozycja: HomeKariera Oferty praktyk

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

PRAKTYKANT/KA W DZIALE DORADZTWA PRAWNEGO

 

 

Czy wiesz już, co będziesz robić po studiach? Zostaniesz adwokatem lub radcą prawnym? A może ciągnie Cię do pracy w instytucjach wymiaru sprawiedliwości? Może odkrywasz w sobie pasję naukową i wiążesz przyszłość z karierą akademicką? W każdym przypadku warto poznać biznes od podszewki. Zrozumieć, czego oczekują klienci, zobaczyć przygotowania do skomplikowanych procesów sadowych, transakcji, uczestniczyć w tworzeniu założeń prawnych wielomilionowych inwestycji.

 

Chętnie Ci w tym pomożemy! Dołącz do naszego zespołu, zostań jego częścią, zdobywaj praktykę i ucz się od najlepszych. Od początku bierz udział w ciekawych multidyscyplinarnych projektach dla klientów kancelarii prawnej w gronie doświadczonych radców prawnych, adwokatów i aplikantów.

 

Kancelaria Prawna KSP Legal & Tax Advice w Katowicach świadczy usługi doradcze dla międzynarodowych i polskich przedsiębiorców, spółek giełdowych i inwestorów w Specjalnych Strefach Ekonomicznych, jak również dla instytucji publicznych i organów administracji.

Jeżeli:

  • interesujesz się prawem gospodarczym, prawem pracy, nowymi technologiami lub zamówieniami publicznymi?
  • znasz język angielski?
  • możesz pracować  co najmniej 4 dni w tygodniu?
  • chcesz nauczyć się przygotowywania opinii, analiz, prezentacji, redagowania publikacji prawnych, przygotowywania pism procesowych…?

 

Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję:

  • oferujemy płatne praktyki (1-3 miesiące),
  • po okresie praktyk możesz z nami zostać na dłużej,
  • udostępniamy nowoczesne narzędzia pracy w biurze o wysokim standardzie,
  • zapewniamy szeroki dostęp do wiedzy i know how.

 

 

Zaprojektuj swój start! APLIKUJ, zostań i rozwijaj się z nami!

Osoby zainteresowane praktyką w KSP Legal & Tax Advice, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w j. angielskim na adres: rekrutacja@ksplegal.pl z dopiskiem „Praktykant – Dział Doradztwa Prawnego”. Wybrane kandydatki i kandydatów zaprosimy na rozmowy z partnerami KSP. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. KLAUZULA INFORMACYJNA

 

© 2019 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zapisz się do newslettera
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności