Aktualna pozycja: HomeKim jesteśmy

Kim jesteśmy

Jesteśmy jedną z większych i stale rozwijających się kancelarii prawnych na Śląsku. Nasz zespół liczy obecnie ponad 30 radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych oraz prawników z doświadczeniem w międzynarodowych kancelariach prawnych i firmach konsultingowych tzw. Wielkiej Czwórki. Doradzamy międzynarodowym koncernom i polskim spółkom, spółkom giełdowym, inwestorom ze specjalnych stref ekonomicznych oraz przedsiębiorcom indywidualnym.

 

Nasi eksperci zapewniają kompleksową pomoc prawną, oferując praktyczne i możliwe do szybkiego wdrożenia rozwiązania. Długotrwała i harmonijna współpraca z klientami pozwala nam szybko reagować na zmieniające się potrzeby odbiorców naszych usług.

Efektywnie łączymy wiedzę prawną i ekonomiczną, rozumiejąc, że nowoczesny biznes wymaga odpowiedniego zarządzania ryzkiem i odważnego planowania – dlatego nasi klienci mają do dyspozycji zespół adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych.

KSP podpisała umowę o współpracy z Andersen Global, międzynarodowym stowarzyszeniem firm prawniczych i podatkowych. Andersen to kancelarie prawne z całego świata, prawie 4 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 130 lokalizacjach. Rozpoczęcie współpracy z KSP oznacza bezpośrednią obecność Andersen Global na południu Polski. Dzięki współpracy z KSP europejscy klienci Andersen Global uzyskają profesjonalną obsługę prawną i podatkową z uwzględnieniem lokalnej specyfiki. 

© 2019 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zapisz się do newslettera
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności