Wydarzenie

09 / 04 / 2018
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Nie zwalniamy. Sięgamy dalej! Dziękujemy za wspólne 15 lat.

Już 15 lat tworzymy rozwiązania dla biznesu. To nie tylko pusty slogan. Od samego początku wspólnicy kancelarii Magdalena Patryas i Piotr Krupa łączyli doradztwo prawne i podatkowe. Kancelaria prawna, która pomaga w realizacji inwestycji oraz rozumie mechanizmy rządzące biznesem przyciągała międzynarodowych przedsiębiorców i polskich inwestorów.  Wkrótce do grona wspólników dołączył Tomasz Srokosz, a następnie Elżbieta Lis. Dziś KSP to niesamowity ponad 30 osobowy zespół, który nie boi się wyzwań.

 

Nasi radcowie prawni, adwokaci, doradcy podatkowi, prawnicy i ekonomiści doradzają przy najbardziej znaczących transakcjach na polskim rynku.  Nie boimy się trudnych i wymagających projektów, takich jak: due diligence Uzdrowisk w Rabce, doradztwo podczas budowy dworca w Sopocie w formule PPP czy przy przejmowaniu infrastruktury wodno-ściekowej przez operatora prywatnego w Siemianowicach Śląskich.

 

Przez te lata świętowaliśmy wiele sukcesów małych i tych dużych, prywatnych i zawodowych.  Nie osiągnęlibyśmy ich bez lojalnych pracowników i współpracowników, a przede wszystkim bez naszych Klientów. Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu przyniosły pozytywne rezultaty dla nas wszystkich. Dla niektórych były to nowe inwestycje, dla innych sukcesy zawodowe – wszyscy zdobyliśmy nowe doświadczenia, wiedzę i umiejętności.

 

W tym krótkim tekście chcemy także skupić się na tym co przed nami. Nadal stawiamy na bezpośredni kontakt z naszymi Klientami, rozwój wiedzy i budowanie kompetentnego zespołu doradców, ale śledzimy też nowe trendy w branży prawniczej i wprowadzamy innowacje. Dziękujemy Wszystkim za wspólne 15 lat, zostańcie z nami.

 

Nie zwalniamy! Sięgamy dalej.

 

Partnerzy KSP Legal & Tax Advice

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności