Wydarzenie

03 / 09 / 2018
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Pobiegliśmy w szczytnym celu, czyli Katowice Business Run 2018

I już po zawodach. W minioną niedzielę, 2 września dwie drużyny KSP dzielnie walczyły w tegorocznej edycji charytatywnego biegu sztafetowego Katowice Business Run w Dolinie Trzech Stawów.

 

W biegu udział wzięło ponad 600 drużyn i 3 tys. zawodników z około 150 firm. Konkurencja była zatem spora, a zawodnicy KSP wykazali ogromną zawziętość i ducha walki i godnie uplasowali się w środkowej części tabeli wyników.  Nawet chwilowy deszcz nie ostudził gorącej atmosfery panującej w strefie kibica. Rodziny, koledzy i koleżanki z pracy mocno zagrzewali zawodników do biegu, a organizator zapewnił publiczności szereg atrakcji.

 

Nasza radość jest o tyle większa, że dzięki udziałowi w biegu wsparliśmy podopiecznych Fundacji Poland Business Run. Tegoroczna katowicka edycja ma pomóc pięciu osobom, które w wyniku choroby lub wypadku musiały poddać się amputacji i potrzebują kosztownych protez i rehabilitacji.

 

Katowice Business Run to charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety składającej się z 5 zawodników, gdzie każdy z uczestników ma do pokonania dystans 3,8 km. Bieg jest częścią Poland Business Run – ogólnopolskiej imprezy biegowej, organizowanej jednocześnie w 9 miastach Polski.

 

Do zobaczenia za rok!

 

Fot. Kamil Janicki - Pause Business Support

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności