Wydarzenie

03 / 12 / 2018
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Słowo się rzekło. Sięgamy dalej z Andersen Global! 

Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria KSP Legal & Tax Advice podpisała umowę o współpracy z Andersen Global - międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym kancelarie prawne i podatkowe z całego świata.  Założone w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie skupia obecnie niemal 4 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 123 lokalizacjach.

 

Współpraca z KSP Legal & Tax Advice, jak twierdzi Mark Vorsatz, Dyrektor Zarządzający Andersen Tax LLC, zdecydowanie umacnia pozycję Andersen Global w Polsce i na świecie.

 

Od 15 lat doradzamy naszym klientom i wiemy, że oczekują od nas nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w zmieniającym się otoczeniu gospodarczym.  Wierzymy, że współpraca z Andersen Global będzie kolejnym krokiem naprzód w zakresie jakości świadczonych na rzecz naszych klientów usług, a nam przyniesie ciekawe projekty.  Nawiązaliśmy już współpracę z wieloma partnerami działającymi w ramach kancelarii członkowskich Andersen Global, w tym z zaprzyjaźnioną kancelarią A2Z Tax & Legal w Warszawie.  Praca z ludźmi, z którymi łączy nas wspólna pasja, wizja oraz te same wartości – to sama przyjemność.

 

Cieszymy się, że zaangażowanie naszego całego zespołu i wytrwałość w dążeniu do celu przyniosły pozytywne rezultaty dla nas wszystkich i z niecierpliwością czekamy na nowe wyzwania. 

 

Nie zwalniamy tempa! Działamy globalnie!

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności