Wydarzenie

18 / 12 / 2018
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

W oczekiwaniu na święta – wyniki konkursu „Magia Świąt”

Niezmiernie nam miło i czujemy się zaszczyceni, że i w tym roku mogliśmy wesprzeć Zespół Szkół Specjalnych nr 9 w Katowicach w okresie świątecznym. Uczniowie szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Magia Świąt”, organizowanym od wielu lat przez naszą kancelarię. Uczniowie po raz kolejny dowiedli swoich talentów i pomysłowości. W ocenie prac pomogło liczne jury złożone ze wszystkich pracowników KSP. Każdy z nas oddał trzy głosy na wybrane prace i tym samym zostali wyłonieni następujący laureaci:

  • I miejsce - Kamil D. – klasa III
  • II miejsce - Arek P. – klasa III
  • III miejsce - Paulina P. – klasa III

W konkursie wzięło udział 38 uczestników - wszystkie prace były doskonałe. Na szczęście mamy sporo smakowitych nagród i każdy młody artysta zostanie doceniony. Rozdanie nagród odbędzie się na corocznych Jasełkach organizowanych przez dzieci w siedzibie szkoły. Już nie możemy się doczekać.

 

Gratulujemy jeszcze raz wygranym i dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie, a także rodzicom i nauczycielom za pomoc w jego organizacji. Życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.

 

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności