Wydarzenie

28 / 09 / 2015
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Do biegu, gotowi, start!

Przypominamy - to ostatni moment na trening.  7. edycja Silesia Maraton zbliża się wielkimi krokami.  W najbliższą niedzielę, 4 października  br. o g. 9.00 start biegu w Katowicach.

 

Państwo trenujecie, a tymczasem w naszej kancelarii czekają już koperty z wynikami konkursu „Spełniamy biegowe marzenia”.  Nie możemy na razie zdradzić nazwiska zwycięzcy (chociaż mamy wielką ochotę podzielić się ta wiadomością…), ale możemy serdecznie zaprosić do oglądania filmików, nakręconych przez uczestników Maratonu.   Naprawdę warto.  Filmiki dostępne są na stronie Silesia Maraton.

 

Rywalizacja toczy się o wyjazd do RPA i udział w Two Oceans  Maraton. To wspaniała nagroda, jednak  dla nas nagrodą jest sam udział w tym sportowym wydarzeniu.  Serdecznie Państwa zachęcamy do dopingowania zawodników na trasie biegu.  Grupy kibiców mogą wziąć udział w Konkursie Kibica organizowanym przez Urząd Promocji Urzędu Miasta Katowice.  Jesteśmy pewni, że bieg sprawi  wszystkim - uczestnikom i kibicującym wiele radości.

 

Wszystkim startującym w Silesia Marathon 2015 życzymy pobicia życiowych rekordów!

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności