Wydarzenie

24 / 04 / 2017
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Europejski Kongres Gospodarczy po raz dziewiąty w Katowicach, 10-12 maja 2017 r.

Największa impreza biznesowa w Europie Środkowej kolejny raz będzie gościć w Katowicach. Jak co roku udział w EKG zapowiedzieli polscy oraz europejscy politycy, bankowcy, samorządowcy i niezależni eksperci, a przede wszystkim przedstawiciele biznesu z całego świata.

 

Energetyka w Europie, cyfrowa gospodarka, sytuacja polskich szpitali, ochrona klimatu, podatki przyszłości, przemysł kosmiczny – to tylko tematów, które zostaną poruszone podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Jako pasjonaci nowych technologii szczególnie polecamy European Start-up Days  - wydarzenie przeznaczone dla młodych i odważnych przedsiębiorców i innowatorów.

 

Zapraszamy Państwa na spotkania do Katowic. Udział w tym prestiżowym wydarzeniu to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i opinii.  Dodatkowo – jako lokalni patrioci – szczerze polecamy  spacer po mieście. Katowice są piękne! WELCOME TO KATOWICE 2017  

 

Do zobaczenia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz w siedzibie naszej kancelarii przy ul. Chorzowskiej 150.

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności