Wydarzenie

23 / 08 / 2017
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

IX PKO Silesia Marathon z metą na Stadionie Śląskim. KSP partnerem prawnym imprezy. Zapraszamy 1 października 2017 roku do Parku Śląskiego i na trasę biegu.

Już 1 października 2017 r. odbędzie się kolejna edycja PKO Silesia Marathon. Biegacze po raz dziewiąty będą mieli okazję zmierzyć się z trasą liczącą 42,195 km, wiodącą przez Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, aż do Chorzowa, z metą na – uwaga - nowym Stadionie Śląskim. To będzie pierwsza impreza sportowa rozgrywana naStadionie Śląskim po remoncie. Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy się już doczekać… Kancelaria KSP jak co roku została partnerem tej największej imprezy biegowej na Górnym Śląsku. Tym razem oprócz wparcia prawnego aktywnie uczestniczymy w biegu, licząc oczywiście na dobre czasy naszych zawodników.

 

PKO Silesia Marathon jako jedyny w Polsce i Europie biegnie aż przez 4 miasta. Ponadto jest jedną z większych imprez biegowych w Polsce i największą na Śląsku. Pierwszy w cyklu maraton odbył się 3 maja 2009 roku i od tego czasu impreza cieszy się niemałym powodzeniem i coraz większą renomą. Zachęcamy do podjęcia wyzwania i zapisania się do biegu, a także zapraszamy do wspólnej zabawy podczas kibicowania! Szczegóły na stronie organizatora https://silesiamarathon.pl/.

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności