Wydarzenie

02 / 07 / 2015
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Kancelaria KSP legal & tax advice partnerem Silesia Marathon

Kancelaria KSP kolejny raz została partnerem największej imprezy biegowej na Górnym Śląsku – Silesia Marathon, której 7 edycja odbędzie się 4 października 2015 roku.


Silesia Marathon to impreza, która przyciąga wielu zwolenników biegania oraz przyczynia się do popularyzacji aktywnego trybu życia. Dlatego cieszymy się, że możemy być częścią przedsięwzięcia, które promuje zdrowy styl życia i integruje mieszkańców regionu wokół idei sportowych.

Start Maratonu rozpocznie się w Katowicach o godz. 9:00 i rozegra się na ulicach śląskich miast. Długość trasy, którą uczestnicy mają do pokonania to 42,195 km. Każdy maratończyk, który przekroczy metę ma szansę na wygranie wyjazdu do Republiki Południowej Afryki na bieg, którego trasa wiedzie wybrzeżami dwóch oceanów  - Two Oceans Marathon w Kapsztadzie. Aby wziąć udział w konkursie „Spełniamy biegowe marzenia” i wygrać wyjazd na jeden z najwspanialszych biegów świata należy przesłać zgłoszenie do konkursu wraz z linkiem do filmu przedstawiającego przygotowania do maratonu na adres konkurs@silesiamarathon.pl 


Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 czerwca do 31 sierpnia 2015 r., a filmy będą na bieżąco publikowane na funpage’u Silesia Marathon na Facebook’u

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w biegu Silesia Marathon. Szczegóły oraz formularze rejestracyjne dostępne na oficjalnej stronie Silesia Marathon.

Do zobaczenia na trasie!

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności