Wydarzenie

06 / 12 / 2017
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

KSP patronem prawnym polskiej załogi na 73. edycji regat Rolex Sydney Hobart Yacht Race 2017

Miło nam poinformować, że nasza kancelaria objęła patronatem prawnym polską załogę jachtu Weddell, jednostki klasy Grand Mistral 80 na prestiżowych regatach Rolex Sydney Hobart Yacht Race.

 

Załoga Przemysława Tarnackiego w barwach Ocean Challenge Yacht Club wystartuje z Sydney już 26 grudnia 2017 r., by sprostać trudom jednego z najbardziej ekstremalnych i tym samym legendarnych wyścigów oceanicznych i dotrzeć na metę zawodów w Tasmanii.

 

Jak dotąd jest to trzecia polska załoga w tej rangi regatach. Na listę startową tegorocznej edycji wpisało się ponad 100 załóg z całego świata. Regaty Sydney Hobart są organizowane od 1945 r. w jednym z najtrudniejszych rejonów do uprawiania żeglarstwa. Trasa zawodów liczy 630 mil morskich i wiedzie przez owianą złą sławą cieśninę Bassa znaną z huraganowych wiatrów i wielkich fal, co czyni ten akwen bardzo trudnym nawigacyjnie.

 

Sydney Hobart to wielkie wyzwanie dla nawet najbardziej utytułowanego żeglarza. Jesteśmy dumni mogąc wesprzeć załogę pod biało-czerwoną banderą.  Zachęcamy gorąco do śledzenia wydarzenia i kibicowania. Więcej informacji na stronie organizatora. http://www.rolexsydneyhobart.com/

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności