Wydarzenie

29 / 04 / 2015
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

MOBBING W MIEJSCU PRACY - ROZPOZNANIE, KONSEKWENCJE JEGO WYSTĘPOWANIA ORAZ NARZĘDZIA PRZECIWDZIAŁANIA - Konferencja, Katowice 21 maja 2015 r.

Kancelaria KSP wraz z Akademią HRNews zaprasza na konferencję pt.: „Narzędziownia HR”, której  celem jest odpowiedź na potrzeby poznania aktualnych trendów, sprawdzonych rozwiązań i wdrożeń oraz niezbędnych narzędzi dla działów HR, w tym nabycie umiejętności identyfikowania, zapobiegania oraz reagowania na dyskryminację i mobbing przez osoby, które zarządzają pracą innych. Prelekcje poprowadzą specjaliści KSP Piotr Krupa, Maciej Pietrzycki oraz Emma Hyła.


Podczas naszej prelekcji przybliżymy uczestnikom temat mobbingu w miejscu pracy. Opowiemy o tym czym jest mobbing oraz w jak sposób można rozpoznać sytuacje mobbingowe. Przedstawimy metody i instrumenty przeciwdziałania mobbingowi,  a także konsekwencje jego występowania. Zapoznamy słuchaczy z najnowszą linią orzeczniczą w przedmiocie mobbingu oraz przedstawimy przykłady jego stosowania w miejscach pracy.

Prelekcja skierowana jest do kadry kierowniczej odpowiedzialnej za procesy związane z HR, menadżerów oraz wszystkich pracowników, którzy są zaangażowani w procesy związane z zarządzaniem. Zapraszamy także osoby, które w firmach tworzą regulacje związane z procesami kadrowymi i podejmują decyzje w tym obszarze.

Dodatkowe informacje, formularz rejestracyjny oraz program dostępne są na stronie internetowej Narzędziownia HR

Konferencja odbędzie się w Hotelu Monopol w Katowicach 21 maja 2015 roku.

Serdecznie zapraszamy.

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności