Wydarzenie

11 / 05 / 2016
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Nowe prawo zamówień publicznych - praktyczne aspekty implementacji dyrektywy 2014/24/UE - Seminarium, 8 czerwca 2016 r. Katowice

Serdecznie zapraszamy na seminarium poświęcone zmianom w prawie zamówień publicznych związanych z implementacją dyrektyw UE. Naszym zamiarem jest przedstawienie nowych rozwiązań w sposób umożliwiający ich elastyczne wykorzystanie zarówno przez zamawiających jak i wykonawców od dnia wejścia w życie nowelizacji p.z.p.

 

Tomasz Srokosz, Natalia Gaweł oraz Łukasz Pożoga przybliżą zmiany dotyczące warunków udziału w postępowaniu przetargowym (w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia) nowe zasady prowadzenia postępowania w sprawie udzielenia zamówienia (w tym elektronizacja zamówień) oraz umowy w sprawie zamówienia publicznego.

 

Szkolenie adresowane jest do osób odpowiedzialnych za zamówienia publiczne, w szczególności przedstawicieli administracji rządowej oraz samorządowej - kierowników działów zamówień i specjalistów, przedstawicieli wykonawców biorących udział w przetargach oraz doradców w zakresie zamówień publicznych.

 

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie załączonego formularza oraz odesłanie go do 3 czerwca 2016 r. na adres: malgorzata.popek@ksplegal.pl Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Agenda, formularz rejestracyjny oraz sylwetki prelegentów dostępne są w załączniku.

 

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności