Wydarzenie

01 / 02 / 2017
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

PRAWO PRACY – dowiedz się więcej! Zapraszamy na szkolenie: Minimalna stawka godzinowa w umowach zlecenia/świadczenia usług, 7 marca 2017 r. Katowice, Kancelaria KSP, godz.9.00

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń PRAWO PRACY – dowiedz się więcej!

 

7 marca 2017 r. odbędzie się pierwsze przygotowane przez prawników z Zespołu Prawa Pracy KSP szkolenie pt. Minimalna stawka godzinowa w umowach zlecenia/świadczenia usług.

 

Piotr Krupa i Maciej Pietrzycki omówią zasady obowiązywania zmienionej 1 stycznia 2017 r. minimalnej stawki godzinowej, m.in. wyjaśnią kogo dotyczą nowe stawki, jak prawidłowo określić wysokość wynagrodzenia w umowie oraz terminy jego wypłaty. Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo również jak, zgodnie z prawem, zleceniodawca powinien przechowywać dokumentację, jak prowadzić potwierdzenie godzinowe wykonania zlecenia oraz jakie grożą sankcję za naruszenie nowych przepisów.

 

Na spotkanie serdecznie zapraszamy pracodawców i ich przedstawicieli, dyrektorów i pracowników działów HR.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie załączonego formularza oraz odesłanie go do 3 marca 2017 r. na adres: malgorzata.popek@ksplegal.pl Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Agenda, sylwetki prelegentów oraz formularz rejestracyjny dostępne są w PDF.

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności