Wydarzenie

03 / 01 / 2017
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

SZKOLENIE: Uszczelnianie systemu podatkowego — nowe mechanizmy w rękach organów podatkowych 12 stycznia 2017 r., Katowice.

Serdecznie zapraszamy na seminarium z cyklu PRZEDPOŁUDNIE Z PODATKAMI, podczas którego przedstawimy nowe mechanizmy w rękach organów podatkowych mające służyć uszczelnieniu systemu podatkowego w Polsce (zmiany w ordynacji podatkowej, ustawie o VAT oraz ustawie o CIT). Większość omawianych regulacji weszło w życie 1 stycznia 2017 r.

 

Poruszymy m.in. poniższe tematy:

  • Klauzula przeciw unikaniu opodatkowania — sposób na większe dochody Skarbu Państwa?
  • Przelew korzystniejszy podatkowo
  • Agio przestaje być neutralne podatkowo
  • Nowa obniżona stawka CIT – dla kogo 15% podatku?
  • Usługi budowlane z odwrotnym obciążeniem
  • Usługi finansowe i ubezpieczeniowe — ograniczenie zwolnienia z VAT
  • Nowe zasady odliczania VAT przy WNT i odwrotnym obciążeniu
  • Wykreślenie z rejestru VAT — swoboda organów podatkowych
  • Powrót sankcji VAT za nierzetelne rozliczanie podatku: 20%, 30% a nawet 100%!

Spotkanie odbędzie się 12 stycznia 2017 r., godz. 9.00 w Hotelu Angelo, przy ul. Sokolskiej 24 w Katowicach. Zaproszenie kierujemy do osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe w spółkach, Dyrektorów Finansowych, Głównych Księgowych. Podczas spotkania będzie okazja do zasięgnięcia opinii specjalistów w indywidualnych sprawach.  

Spotkanie poprowadzą doradcy i konsultanci podatkowi KSP: Elżbieta Lis, Łukasz Jedynak i Elżbieta Stawarczyk. Spotkanie potrwa około 3 godziny. Prosimy o przesyłanie do nas pytań i zagadnień, których omówienie szczególnie by Państwa interesowało.

 

Agendę oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo poniżej. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 99 zł netto dla 1 osoby lub 149 zł netto przy zgłoszeniu dwóch osób z firmy. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 5 stycznia 2017 r. oraz przesłanie wypełnionego formularza na adres: magdalena.krol@ksplegal.pl lub faksem pod numer: +48 32 731 68 61 (kontakt: Magdalena Król).

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności