Wydarzenie

21 / 12 / 2017
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Ogłaszamy wyniki świątecznego konkursu plastycznego pt. "Magia Świąt"

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Zespół KSP życzy spokojnych i pełnych radości świąt, dużo czasu dla bliskich i na złapanie dystansu do codziennych spraw. Niech Nowy Rok 2018 przyniesie Wam wiele szczęścia, uśmiechu oraz zrealizowanie najśmielszych planów. Wszystkim naszym klientom i współpracownikom dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyli. To ogromna satysfakcja pracować z najlepszymi. Mamy mnóstwo planów i pomysłów, którymi z radością podzielimy się z Wami już wkrótce. Do Siego Roku!

 

Mamy też przyjemność ogłosić wyniki corocznego konkursu plastycznego pt. „Magia Świąt”. W tym roku znów otrzymaliśmy mnóstwo wspaniałych prac młodych artystów z Zespołu Szkół Specjalnych nr 9 im. Jana Pawła II w Katowicach. Było wyjątkowo ciężko wybrać najlepszą trójkę, dlatego zdecydowaliśmy się również na wyróżnienia. Oto wyniki:

 

  1. 1. miejsce – Ania Sierpień
  2. 2. miejsce – Adrian i Bartosz Zarzyccy
  3. 3. miejsce – ex aequo: Szymon Kuryło oraz Michał Muszik

 

Dodatkowo wyróżniliśmy prace Kamila Szymańskiego oraz Igora Wiśniewskiego.


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i opiekunom za wzięcie udziału w konkursie oraz stworzenie niepowtarzalnych kartek i ozdób świątecznych, które obejrzeć mogą Państwo po linkiem.

 

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności