Wydarzenie

01 / 02 / 2019
Udostępnij przez LinkedIn Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Email

Zmiany w prawie pracy w 2019 r. Zapraszamy na szkolenie 12 marca 2019 r. w Katowicach

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnym wydarzeniu organizowanym przez KSP. Tym razem Zespół Prawa Pracy poprowadzi szkolenie poświęcone zmianom w prawie pracy, które weszły w życie z początkiem 2019 r.

 

TERMIN: 12 marca 2019 r.

MIEJSCE: Hotel Vienna House Easy, Katowice

 

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się ze zmianami w przepisach o związkach zawodowych oraz z zagadnieniami dotyczącymi wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Omówimy także nowe obowiązki związane z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej oraz temat RODO w HR czyli jak obecnie kształtuje się praktyka i podejście organów do ochrony danych osobowych przez pracodawców, a także planowane zmiany kodeksu pracy w tym zakresie.

 

Szkolenie poprowadzą eksperci KSP:  Piotr Krupa, Tomasz Srokosz, Maciej Pietrzycki, Kamil Kozioł oraz Karolina Wilk.

 

Na spotkanie serdecznie zapraszamy pracodawców i ich przedstawicieli, dyrektorów i pracowników działów HR oraz osoby zajmujące się sprawami kadrowymi.

 

W celu rezerwacji miejsca, uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu drogą mailową na adres: magdalena.okaj@ksplegal.pl lub telefonicznie: +48 32 731 68 53 do 5 marca 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest płatny 399 zł netto. Szczegółową agendę i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod poniższym linkiem.

 

ZAPROSZENIE | AGENDA | FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

© 2023 KSP Legal & Tax Advice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przetwarzanie danych osobowych w KSP
zamknij chcę wiedzieć więcej
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek)
akceptuję Polityka prywatności